خوش آمدید میهمان [ ورود | عضویت

ثبت تور

تماس بگیرید

تور ترکیبی ویتنام نوروز ۹۵

  • استان آژانس مسافرتی: تهران
  • کشور آژانس مسافرتی: ایران
  • ارسال شده: ۲۷ بهمن ۱۳۹۴ ۶:۰۷ ق.ظ
  • انقضاء: این آگهی منقضی شده است
Vietnam tour3

توضیحات بیشتر

هانوی ۲ پرواز ۲۶ اسفند و ۵ فروردین ورود به هانوی
خلیج هالونگ ۱ ترنسفر به هالونگ بی گشت در هالونگ بی با گلدن کروز (GOLDEN CRUSE)
دنانگ ۴ ترنسفر به شهر دنانگ

***مسئولیت کنترل پاسپورت از بابت اعتبار و ممنوعیت خروج به عهده مسافر و آژانس ثبت نام کننده می باشد . ارسال ۵۰% مبلغ تور هنگام ثبت نام الزامی است
***در صورت درخواست صندلی بیزینس مبلغ ۹۰۰۰۰۰ تومان اضافه میگردد
***نرخ کودک زیر ۲ سال ۸۰۰۰۰۰ تومان
*پرواز چارتر و هتل ها به صورت گارانتی می باشد و غیر قابل کنسلی*
*ارسال ۵۰% مبلغ تور الزامی است.*

گشت ها :
*روز اول :ورود به فرودگاه دنانگ . ترانسفر به هتل . استراحت . ناهار . بازدید از موزه CHAM که بعضی از آثار آن مربوط به قرن ۷ میباشد . کوههای MARBLE منطقه زیبا با غارهای اسرار آمیز . معابد مقدس.پاگوداها ( ساختمان به سبک چین و ژاپن ) .

*روز دوم:صبحانه در هتل. حرکت به سمت شهر تاریخی HOI AN .یک سفر کوتاه روی رودخانه THU BONکه با مناظر بسیار زیبا مواجهه خواهید شد . بازدید از دهکده THANH HA CERAMIC . بازگشت به شهر . ناهار مخصوص شهر HOI AN ( کیک هایی با رز سفید . نودل های متنوع ) . پیاده روی در بازارهای محلی. کارگاههای صنایع دستی . خانه های قدیمی. پاگودای پل ژاپنی JAPANESE BRIDGE PAGODA . شام بازگشت به هتل در شهر دنانگ.

*روز سوم :صبحانه . ترانسفر به سمت تپه های BA NA سوار بر تله کابین تک سیم که در گینس رتبه چهارم را دارد . استفاده از ALPINE COSTER ( سورتمه ) تجربه ای جذاب و به یاد ماندنی برای کسانی که به سرعت علاقه دارند و تجربه کردن حس ماجراجویی در آسمان را دارند . ناهار در رستوران محلی . بعد از ظهر پارک FANTASY – پارک سرپوشیده که برای تمامی سنین سرگرمی دارد . پاگودای LINH UNG که در ارتفاع ۱۴۰۰ متری از دریا واقع شده جای که میتوان گفت مرز بین آسمان و زمین است و برای بازدید با تله کابین بالا می روید این پاگودا یک هارمونی کامل بین مدرنیته و سنتی است این منطقه خیلی مورد احترام به خصوص در صنعت توریست است . بازگشت به هتل و شام در رستوران محلی

* روز چهارم :صبحانه . ترانسفر به فرودگاه دنانگ پرواز به پایتخت ویتنام HANOI . استقبال در فرودگاه ترانسفر به هتل وتحویل اتاق و استراحت . ناهار در رستوران ویتنامی. بعد از ناهار بازدید از میدان BA DINH SQ. خانه HOCHIMINH,S و پاگودای PILLAR PAGODA. بازدید از دریاچه شمشیر و معبد NGOC SON TEMPLE. و پل THE HUE. سپس به خیابانهای باستانی HANOI OLD QUARTERو خرید خواهید رفت . شام در رستوران ویتنامی.

*روز پنجم : صبحانه . ترانسفر به سمت HALONG BAY . سوار کروز و ضیافت ناهار در کروز در میان هزاران جزیره و دیدن مناظر بکر . بعد از ظهر بازدید از غار SUNG SOT . که یکی از غارهای بسیار زیبا در HALONG BAY هست و شنا در ساحل SOI SIM یا TITOV BEACH یا یک کوهنوردی کوتاه در کوه برای دیدن چشم اندازهای بی نظیر . شام دریایی در یک رستوران بر روی قایق .

*روز ششم :صبحانه در کروز . بازدید از غار LUON سوار بر قایق های کوچک بامبو که به وسیله ملوان ها هدایت می شوند و لذت بردن یک محیط آرام در بین جزایر و کوهها . جزیره MAN,SHEAD . جزیره لاک پشت . غار پروانه . جزیره شیر و کوه BAI THO .

*روزهفتم :صبحانه . بازدید از معابد . مربوط به قرن ۱۰ . ناهار . بغد از ظهر سوار شدن بر روی قایق های دونفره بازدید از غار های متنوع . برگشت به هانوی . شام

*روز هشتم :استراحت . تحویل اتاق ها . ترانسفر به فرودگاه برگشت به ایران

شناسه آگهی : N/A

گزارش مشکل

درخواست شما در حال پردازش است ، لطفا چند لحظه صبر کنید ....