خوش آمدید میهمان [ ورود | عضویت

ثبت تور

تبلیغات

در دهه اخیر جهان شاهد حضور فعال و پرفروغ رسانه ای نو و فراگیر بوده است . این رسانه نو مجموعه سایت هائی بودند که به مدد شبکه گسترده اینترنت شروع به فعالیت نموده و به سرعت جایگاه خود را در میان رسانه هائی همچون تلویزیون ،روزنامه ،مجلات و… پیدا کرده و روز به روز سهم بیشتری را در این میان به خود اختصاص می دهند .

 

تعرفه و مکان های تبلیغات در سلیت تورلینک رسانه های اینترنتی نسبت به سایر رسانه ها دارای مزایای گوناگونی هستند ولی مهمترین این مزایا دو طرفه بودن آن می باشد. در رسانه هائی همچون تلویزیون و روزنامه اطلاعات بصورت یکطرفه به مخاطب عرضه می شود و هیچ گونه بازخوردی از آمار مخاطبین و یا نظرات ایشان وجود ندارد ، حال آنکه در اینترنت ارتباط دوطرفه بوده و بصورت هوشمند برقرار می گردد.
حضور فعالان بخش توریسم و آژانس های مسافرتی در اینگونه سایتها نیز امروزه از اهمیت بسزائی برخوردار شده ، چرا که امکانات خاص اینترنت بعلاوه سایر خواص دیگر رسانه ها موجب گردیده است تا تبلیغات و یا هرگونه حضور در اینترنت تاثیر گذاری فوق العاده ای برای شرکتها  و آژانس های مسافرتی دربر داشته باشد.
امید است شما نیز همچون سایر مدیران موفق که به امر تبلیغات موثر اهمیت به سزائی می دهند، با حضور در این رسانه، شاهد توسعه و شکوفائی هرچه بیشتر سازمان خود باشید.سایت تورلینک  بعنوان یکی از سایت های خوب معرفی تورهای مسافرتی(مرجع معرفی تورهای متنوع مسافرتی) بمدد افزایش ترافیک روزانه خود، بعنوان یک رسانه اینترنتی موفق و روبه رشد  در حال مطرح شدن می باشد. این سایت با بازدید خوب روزانه و با بخشهای متنوع جهت معرفی پکیج های لحظه آخری ، تورهای خارجی، تورهای داخلی و معرفی دیگر تورهای گردشگری  نیاز کاربران ایرانی را در داخل و خارج از کشور  برای اطلاعات مناسب قبل از سفر تا حد مناسبی برطرف ساخته است

 

 

برای آگاهی ار تعرفه تبلیغات سایت با شماره موبایل زیر تماس بگیرید

 

موبایل : ۰۹۳۵۷۴۷۸۰۹۶