خوش آمدید میهمان [ ورود | عضویت

ثبت تور

بهترین تورهای خارجی فصل پاییز

آموزش نکات سفر, مطالب گردشگری ۲۵ مهر ۱۳۹۴

تورهای پائیزی

اقتصادنیوز نوشت:کشورهای گرمسیری بهترین تورهای گردشگری در فصل پاییز به شمار می‌روند.
در فصل پاییز کدام تورهای خارجی رونق می‌گیرند؟ این سوالی است که برخی از مسوولان تورهای گردشگری به آن پاسخ داده‌اند.

با فرا رسیدن فصل پاییز بازار تبلیغات تور‌های ویژه پاییزی داغ می‌شود و جالب اینجاست که این تور‌ها هیچ محدودیتی ندارند و بیشتر مکان‌ها و کشورها در این نوع تورها توصیه می‎شوند، اما باز هم برخی از تورهای گردشگری در تمامی آژانس‌ها مشترک هستند.

مسوول فروش تورهای خارجی در یکی از آژانس‌های مسافرتی برای فصل پاییز تور‌ دبی را پیشنهاد کرد و گفت: دبی به دلیل آب و هوای مساعد در فصل پاییز و همچنین به دلیل قیمت مناسب تورهای این شهر نسبت سایر تورها بیشتر مورد استقبال قرار می‌گیرد و در حال حاضر قیمت این تور در آژانس‌های مختلف از حدود ۸۰۰ هزار تومان تا ۲٫۵ میلیون تومان است.

او در ادامه گفت: تور تایلند و مالزی نیز از تورهای مناسب در فصل پاییز هستند، اما قیمت این تورها در مقایسه با تور دبی بیشتر است.

مسوول یکی‌دیگر از تورهای خارجی بیان کرد: بهترین زمان سفر به استانبول در فصل بهار و پاییز است، در این ماه‌ها درجه حرارت هوا بین ۱۶ تا ۲۵ درجه سانتی‌گراد است و رطوبت نیز مطلوب است، در فصل تابستان هوا گرم و شرجی و در زمستان بارندگی در استانبول زیاد است.

«فصل فصل آفریقاست»، این را مسوول تور‌های آفریقایی دریکی از آژانس‌ها گفت و ادامه داد: کنیا، ماداگاسکار و آفریقای جنوبی بهترین انتخاب برای این فصل است.

یکی دیگر از مسوولان تورهای آفریقایی گفت: از آنجا که آفریقای جنوبی کشوری است در جنوبی‌ترین بخش قاره آفریقا، به همین دلیل در نیمکره جنوبی کره زمین قرار گرفته است. کشورهایی که در نیمکره جنوبی قرار دارند دارای فصل‌هایی عکس فصل کشورهای نیمکره شمالی هستند. به همین دلیل زمانی که برای نمونه در ایران زمستان است در آفریقای جنوبی تابستان است. به همین دلیل نیمه دوم سال موعد برگزاری تورهای آفریقای جنوبی است و بیشتر تورهای ایرانی نیز در این فصل برگزار می‌شود. میانگین دمای این کشور در نیمه دوم سال بسیار متغیر است اما در مجموع با آب و هوای ۲۰ تا ۲۵ درجه روبه‌رو هستیم.

یکی از برگزارکنندگان تورهای اروپایی نیز جزیره سیسیل و همچنین جنوب ایتالیا را بهترین تورها در فصل پاییز عنوان کرد و گفت: در کل کشورهای گرمسیری بهترین تورهای گردشگری در فصل پاییز به شمار می‌روند.

در میان سایر تورهای گردشگری، اکثر آنها مالزی، تایلند، سنگاپور و… را بهترین تورهای این ایام معرفی کرده و دلیل آن را آب و هوای مساعد و قیمت مناسب این تورها اعلام کردند؛ البته این تورها در میان کشورهای آسیایی بهترین پیشنهاد هستند.

    

2016 بازدید کل ، 2 امروز

  

ارسال نظر

 • ترکیه، کشور همواره محبوب ترین تورها گردشگران سراسر دنیا

  با در ۱۱ اسفند ۱۳۹۵ - 0 نظرات

  تعطیلات آخر سال ۱۳۹۵ و آغاز نوروز ۹۶ فرصت خوبی را برای مسافرت و از بین بردن خستگی فراهم آورده است.

 • تورهای پائیزی

  بهترین تورهای خارجی فصل پاییز

  با در ۲۵ مهر ۱۳۹۴ - 0 نظرات

  اقتصادنیوز نوشت:کشورهای گرمسیری بهترین تورهای گردشگری در فصل پاییز به شمار می‌روند.

 • آژانس مقتدر سیر تابان

  مقتدر سیر تابان

  با در ۶ بهمن ۱۳۹۴ - 0 نظرات

  خدمات آژانس مقتدر سیر تابان فروش تورهای داخلی و خارجی  به صورت گروهی و انفرادی، فروش بلیط کلیه مسیرها و ایرلاینها ، فروش تورهای نمایشگاهی ، اخذ ویزای کلیه کشورها ( شنگن ، استرالیا ،کانادا )

 • جزایر پرهنتیان

  راهنمای سفر به جزایر پرهنتیان مالزی

  با در ۲۴ اسفند ۱۳۹۵ - 0 نظرات

  جزایر پرهنتیان در سواحل شمال شرق مالزی قرار دارند و شامل دو جزیره‌ی پرهنتیان بزرگ و کوچک است. سفر به این جزایر می‌تواند با یک صرفه‌ی اقتصادی همراه باشد، ضمن اینکه فرصت‌های تفریحی جذابی در این جزایر فراهم است. چنانچه به مالزی سفر می‌کنید بازدید از این جزایر را در برنامه‌ی سفر خود قرار دهید.

 • آمیتیس بال پارس

  با در ۶ بهمن ۱۳۹۴ - 0 نظرات

  آژانس هواپیمایی آمیتیس بال پارس فعالیت خود را از سال ۱۳۸۵ آغاز نموده و ، در زمینه فروش بلیط هواپیما به مقاصد داخل کشور، فروش بلیط خارجی، اخــذ ویزا، رزرو هتل، برگزاری تور بصورت انفرادی و گروهی به خارج از ایران (اروپا، خاور نزدیک، خاور دور، آفریقا و…)، فعالیت می نماید. ، و دارای گواهینامه […]

محبوب ترین تورها ترین آگهی های امروز

 • هیچ آگهی تاکنون بازدید نشده است.